ZAIMOGLU OTEL
Adana -
Turkiye 

Ana Sayfa

Bize Ulasin

Oteller

Turlar

Genel Bilgiler

Restorantlar

 

 

 Zaimoğlu Oteli Adana deneyimli personeli, güleryüzlü hizmeti ve sağladığı konforla birlikte, Türk misafirperverliğinden ödün vermeden hizmet eden işletmeler için bir sembol haline gelmiştir.

Zaimoğlu Oteli Adana 69 lüks oda ve 8 suit odası ile Adana Havaalanı'na 5 dakika uzaklıkta, Adana'nın eğlence ve ticaret merkezinde yer almaktadır. Dekorasyonundan servisine kadar tüm ayrıntılarda özenle yakalanan farklı atmosferiyle, Zaimoğlu Oteli "Güneydeki Eviniz" dir.

İlgili ve sıcak bir "hoşgeldiniz" le karşılanacağınız Zaimoğlu Oteli'nde, kapalı garajı, kuru temizleme, yıkama servisleri, kuaför ve berber salonları, hediyelik eşya reyonlarıyla, hizmeti bir "bütün" olarak bulabilirsiniz. Deneyimli personeliyle, oda servisi 24 saat boyunca hizmetinizdedir.

Sıcak renkler ve yumuşak kumaşların kullanıldığı dekorasyonuyla, odalarımız, sadece dinlenmeniz için değil, size evinizdeki rahatlığı yaşatabilmek için hazırlanmıştır. İhtiyacınız olan
her türlü konforu odanızda bulabilirsiniz..

Bütün odalarımızda bağımsız kontrollü klima sistemi, direkt telefon, uydu bağlantılı renkli TV
ve radyo, gömme banyo, saç kurutma makinesi, kasa ve mini bar mevcuttur.

Küçük bir doğum günü partisinden, düğün şölenine, eğitim seminerinden, bayi toplantısına kadar her çeşit organizasyonu, Sera, Marmara ve Ege salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel ekibi, eksiksiz donanımı, banket ve yemekli davetlere uygun olarak düzenlenebilen salonlarımıza, Zaimoğlu Oteli'nde, tüm faaliyetleriniz, her zaman uluslararası standartlarda son bulur.

Avrupa standartlarındaki teknik donanımı ve konusunda deneyimli ekibiyle, Zaimoğlu'nda her organizasyon başarıyla son bulur. Üç ayrı toplantı salonumuzun her biri, iş toplantılarına ve yemekli davetlere uygun olarak düzenlenebilir.

Ege, Sera ve Marmara Salonlarımızda, tepegöz, slayt makinesi, flipchart, TV, video, ses tesisatından oluşan ekipman ve konusunda deneyimli personelimiz daima sizin başarılarınız için çalışır.

 

Oda, Kahvaltı ve Vergiler Dahildir

FİYAT Ocak - Şubat - Kasım - Aralık Mart - Nisan - Eylül - Ekim Mayıs - Haziran - Temmuz - Ağustos
Tek kişilik Oda --- ---- ----
Çift kişilik Oda ---- ---- ----
Üç kişilik Oda ---- ---- ----
Suit Oda --- --- ----

Lutfen Oda Fiyatları ve Musaitligi Icin Mail Atiniz !!!!

 

Ana Sayfa

Bize Ulasin

Oteller

Turlar

Genel Bilgiler

Restorantlar

 

Istanbul Life.Org : Ishak Pasa Caddesi No:6 Floor:2 ( Near the Topkapi Palace Entrance ) Sultanahmet / ISTANBUL - TURKEY
Tel
: + 90 (212) 458 13 19   Fax : + 90 (212)  458 13 19  - 458 13 18  E-mail :  info@istanbullife.org