BUYUKHANLI PARK OTEL
Ankara -
Turkiye 

Ana Sayfa

Bize Ulasin

Oteller

Turlar

Genel Bilgiler

Restorantlar

 

 

Lobi ile odanız arasındaki mesafe hemen katedilmiştir. "Nasıl olsa sıradan bir oda ile karşılaşacağım" düşüncesi, aralanan kapının arkasındaki konfor ile bir anda mutluluğa dönüşür. Eşyalarınızı yerleştirir ve ılık su dolu küvette yorgunluğunuzu atmaya devam edersiniz. Daha sonra Park Hotel'in 11’i suit, 1'i Ambassador suit (180 m2), 98'i normal (Suitler mutfaklı ,bazı odalar mutfak nisli) 110 odasının bile Ankara'ya gelmek için iyi bir neden olabileceğini düşünürsünüz. (Bütün odalarda özel banyo, direk telefon erişimi, uydu televizyon sistemi, kablolu yayın, Cine5, PlayBoy tv, klima, minibar, kartlı kapı kilit sistemi vardır .)

Sıra, yemekten önce bir aperatif almak için Cafe - Bar'ın ziyaretine gelmiştir. Odanız için tam güvenlik sağlayan elektronik kartlı kapınızı kapattıktan sonra aşağıya, Cafe - Bar'a inersiniz. Her türlü damak beğenisine seslenen pek çok çeşitteki alkollü-alkolsüz seçenekleri ile Park Hotel'in Cafe - Bar'ı, sizi yorgunluğunuzun son demlerinden iyice uzaklaştırmaya niyetlidir. Dingin melodilerin eşliğinde evrensel tatlar veya Türk kültürünün özgün lezzetlerini sunan içkinizden aldığınız her yudum, gecenize renk katar.

Cafe - Bar'ın ahenkli atmosferinden ayrılmak zor olsa da Park Hotel'de yemek yemek ihtiyacının gerçek bir keyife dönüşeceğini rahatlıkla hissedersiniz. Restoranda lezzetli saatler başlamak üzeredir. Türk ve dünya mutfağının doyumsuz lezzetlerinden birini elinizdeki mönüden seçmenizle birlikte sabırsızlığınız doruk noktasına ulaşır. Keyif ve lezzet dolu saatleriniz boyunca Park Hotel restoranının çeşitli organizasyonlar için vazgeçilmez bir adres olacağını da düşünmeden edemezsiniz.

Park Hotel'de yeni bir gün başlamıştır. Odanızın penceresini açıp aşağıya göz attığınızda biraz önce gördüğünüz düşlerin hala devam ettiğini zannedebilirsiniz. Oysa, pırıl pırıl mavi suları olan bir yüzme havuzu ve o güne kadar gördüğünüz en geniş otel terası ile karşı karşıyasınız. Park Hotel havuzu yeni başlayan gününüze serin bir soluk katarken , sağlık kulübünde bisiklet, step,kosu bandı ve fitness aletleri ile günlük sporunuzu yapabilirsiniz. Katılacağınız toplantı sonrasında sauna, jacuzzi, ve buhar banyosunda günün tüm yorgunluğunu atabileceğinizi öğrendiğinizde keyfiniz giderek artacaktir. Ve işte akşam terasta katılacağınız 1000 kişilik organizasyona hazırsınız.

Oda, Kahvaltı ve Vergiler Dahildir

FİYAT Ocak - Şubat - Kasım - Aralık Mart - Nisan - Eylül - Ekim Mayıs - Haziran - Temmuz - Ağustos
Tek kişilik Oda --- ---- ----
Çift kişilik Oda ---- ---- ----
Üç kişilik Oda ---- ---- ----
Suit Oda --- --- ----

Lutfen Oda Fiyatları ve Musaitligi Icin Mail Atiniz !!!!

 

Ana Sayfa

Bize Ulasin

Oteller

Turlar

Genel Bilgiler

Restorantlar

 

Istanbul Life.Org : Ishak Pasa Caddesi No: 6 Sultanahmet / ISTANBUL - TURKEY
Tel :
 + 90 (212) 638 12 15   Fax : + 90 (212)  638 76 06  - 638 12 15  E-mail :  info@istanbullife.org
Copyright © 2000 Istanbul Life ORG. All rights reserved. Design by SENGULER TOURISM